Kurumsal

 

2018 yılında Donuk Pastacılık alanında ürün üretmeye başladık. Kaliteli ürünü uygun fiyatla birleştirme gayretimiz sayesinde kısa sürede ülkemizin pasta üretiminde lider üreticilerinden biri haline geldik.Kurumsal tecrübe ve müşteri beklentileri doğrultusunda ürün çeşitlerimize Limonata ve Kahveyi de ekleyerek aynı emek ve özveriyi içecek sektörü için de sergiliyoruz. Profesyonel kadromuz ve işinde tecrübeli üretim personelimizin destekleriyle 70 çeşit pastamızdan oluşan menümüz ve en iyisini bulmayı hedeflediğimiz AR-GE faaliyetlerimiz neticesinde size değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için çabalıyoruz. 
Uygun fiyatlı ve kaliteli ürün üretme anlayışımız doğrultusunda güvenilir tedarikçilerden temin ettiğimiz en kaliteli malzemeleri usta ellerle birleştiriyor ve siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Hijyenik ortam koşullarında üretim yaptığımız tesisimizde Gıda Güvenliğini fazlasıyla önemsiyor ve gerekli yatırımları sürekli yaparak hep iyisini hedefliyoruz. Mikrobiyoloji laboratuvarımızda tekrarladığımız analizlerimizle üretilen her parti ürünümüzü yakından takip ediyoruz.
Katkı maddesi kullanmadan, tamamen tecrübelerimize dayanarak ürettiğimiz pastalarımızı  -40 derecede şoklamakta ve mevcut durumunu korumasını sağlamaktayız. Şoklanan pastalarımızı -18 derecedeki soğuk hava depolarımızda muhafaza etmekte ve Yurt içi ve Yurt dışı Distribütörlerimize günlük ürettiğimiz ürünlerimizi, donuk zinciri bozmadan özel araçlarla sevk ediyoruz.

FOREST  CAKES ailesi olarak siz değerli müşterilerimize sevdiklerinizle tüketebileceğiniz en özeli en güzeli sunmak için durmaksızın çabalıyor BİR DİLİM MUTLULUK  sloganımızla mutlu  günlerinizde masalarınıza ortak olmayı, her dilimde yüzünüzde tebessümler oluşturmayı hedefliyoruz…

Forest Cakes, Forest Cakes, Forest Cakes, Forest Cakes, Forest Cakes, Forest Cakes, Forest Cakes, Forest Cakes, Forest Cakes, Forest Cakes, Forest Cakes, Fo